Kotipelit ja turnaukset

 

Joukkueiden kotipelit 2021
Pelipäivä ja -aikaKenttäSarjaVastustajat
17.5. klo. 18KoskenharjuPoikien SuperpesisManse PP
20.5. klo. 18HipposTyttöjen SuperpesisJoMa
22.5. klo. 11 & 15YrttisuoE-poikien Itäisen alueen kilpasarja KPL & SoJy
23.5. klo. 10 & 16YrttisuoD-tyttöjen Itäisen alueen pelisarjaSiiPe k & SiiPe m
25.5. klo. 18KoskenharjuPoikien SuperpesisIPV
27.5. klo. 18HipposTyttöjen SuperpesisSiiPe
27.5. klo. 18YrttisuoF-poikien Itäisen alueen aluesarjaKiri vs Kiri
28.5. klo. 18KoskenharjuPoikien SuperpesisAnkkurit
28.5. klo. 18YrttisuoC-tyttöjen SM-karsintaVirkiä
31.5. klo. 18YrttisuoC-poikien SM-karsintaVeto
4.6. klo. 18YrttisuoC-poikien SM-karsintaAnkkurit
11.6. klo. 12 & 17KoskenharjuPoikien YkköspesisKiPa & SoJy
12.6. klo. 12 & 13.30KahakatuF-poikien Itäisen alueen aluesarjaPK-P & SiiPe
13.6. klo. 14KoskenharjuMiesten SuomensarjaJoMa

14.6. klo. 18

KoskenharjuPoikien Superpesis

KaMa

16.6. klo. 18YrttisuoC-tyttöjen SM-karsintaSMJ
21.6. klo. 18KoskenharjuPoikien SuperpesisSMJ
21.6. klo. 18HipposTyttöjen SuperpesisKPK
22.6. klo. 18KoskenharjuMiesten SuomensarjaLMV

28.6. klo. 18

YrttisuoC-poikien SM-karsinta                       

SMJ

1.7. klo. 18               KoskenharjuPoikien Superpesis                         

PuMu                   

2.7. klo. 18KoskenharjuPoikien YkköspesisKiPa
2.7. klo. 11 & 14.30YrttisuoE-tyttöjen Eteläisen alueen kilpasarjaPuhti & HP
8.7. klo. 18KoskenharjuMiesten Suomensarja

SiiPe

9.7. klo. 18YrttisuoC-tyttöjen SM-karsinta

Ankkurit

10.7. klo. 14KoskenharjuPoikien YkköspesisVM
11.7. klo. 12 & 13.45KahakatuE-junioreiden harrastesarjaSuoVa & PKP
11.7. klo. 14KoskenharjuMiesten SuomensarjaIPV
15.7. klo. 18KoskenharjuPoikien SuperpesisTahko
17.7. klo. 11 & 15HipposD-poikien Itäisen alueen pelisarjaPuPe & SiiPe
18.7. klo. 14             KoskenharjuMiesten Suomensarja                         KPL                     
24.7. klo. 12 & 14YrttisuoE-tyttöjen Itäisen alueen aluesarjaSiiPe & PuPe
26.7. klo. 18KoskenharjuPoikien SuperpesisKPL
26.7. klo. 18HipposTyttöjen SuperpesisKeKi 2
31.7. klo. 17KoskenharjuPoikien YkköspesisLippo
1.8. klo. 14KoskenharjuMiesten SuomensarjaViU
2.8. klo. 18KoskenharjuPoikien SuperpesisHP
2.8. klo. 18HipposTyttöjen SuperpesisLippo
3.8. klo. 18HipposMiesten SuomensarjaKiri2020
7.8. klo. 11 & 15HipposE-poikien Itäisen alueen kilpasarjaSiiPe & KiPa-90
7.8. klo. 12 & 13      Kahakatu     JunnuSuper (G-pojat)                          PuPe, SiiPe & SuoVa

7.8. klo. 14

KoskenharjuPoikien YkköspesisKeKi
9.8. klo. 18HipposTyttöjen SuperpesisHP-K