Kotipelit ja turnaukset

 

Päivitetty 4.5.2022

 

Joukkueiden kotipelit 2022

Pelipäivä ja -aikaKenttäSarjaVastustaja/Vastustajat
9.5. klo 18KoskenharjuPoikien SuperpesisAlajärven Ankkurit
9.5. klo 18YrttisuoC-tyttöjen SM-karsintaLapuan Virkiä 2
12.5. klo 18YrttisuoD-tyttöjen aluesarjaKirittäret Saarenketo - Kirittäret Hänninen (keskinäinen ottelu
14.5. klo 11.30 & 16.30YrttisuoE-poikien aluesarja (pelisarja)Ysit Kosonen & SuoVa Suihkonen
16.5. klo 18 YrttisuoD-tytöt aluesarja (kilpasarja)ViU Räsänen
21.5. YrttisuoD-tytöt aluesarja (pelisarja)Ysit Parviainen & SiiPe Annila
21.5. YrttisuoD-tytöt aluesarja (kilpasarja)SiiPe Puumalainen & Ysit Surakka
22.5. klo 13KoskenharjuMiesten suomensarjaKiteen Pallo
24.5. klo 18KoskenharjuMiesten suomensarjaJyväskylän Kiri 2020
26.5. KahakatuE-tyttöjen aluesarjaSiiPe Rönkkö & SiiPe Räisä
26.5. klo 14KoskenharjuC-poikien aluesarjaKeravan Pesis
29.5. klo 14 KoskenharjuC-poikien aluesarjaHaminan Pesis
29.5. klo 10.30 & 16.55Yrttisuo & KahakatuE-poikien aluesarja (pelisarja)PuPe Asunmaa & IPV Vitikainen
30.5. klo 18KoskenharjuPoikien SuperpesisJoensuun Maila
2.6. klo 18YrttisuoC-tyttöjen SM-karsintaSeinäjoen Maila-Jussit 2
12.6. KahakatuF-tyttöjen aluesarjaJoMa Härkönen & SiiPe Rönkä & JoMa Hänninen
13.6. klo 18KoskenharjuPoikien SuperpesisVeteli Pesis
13.6 klo 18YrttisuoC-tyttöjen SM-karsintaRuoveden Pirkat
18.6 klo 14YrttisuoC-poikien aluesarjaKouvolan Pallonlyöjät
20.6 klo 18KoskenharjuPoikien SuperpesisSotkamon Jymy
29.6. YrttisuoF-poikien aluesarjaSoJy Salminen & PK-P Pietinen (Kiri Luoma), PK-P Pietinen & SoJy Salminen (Kiri Kaakkolahti)
2.7. klo 18KoskenharjuMiesten SuomensarjaHaminan Pallo
5.7. klo 18YrttisuoC-tyttöjen SM-karsintaAlajärven Ankkurit
6.7. YrttisuoE-poikien aluesarja (kilpasarja)KPL Lonka & SoJy Komulainen
7.7. klo 18KoskenharjuPoikien SuperpesisOulun Lippo Juniorit
7.7.YrttisuoD-poikien aluesarja (kilpasarja)SoJy Vuorinen & KiPa Kohonen
11.7. klo 18KoskenharjuPoikien SuperpesisSeinäjoen Maila-Jussit
13.7. YrttisuoE-poikien aluesarja (pelisarja)SoJy Korhonen & PuPe Niinikoski & KiPa Repo
16.7. KahakatuF-tyttöjen aluesarja SoJy Hakkarainen & KiPa Holttinen & PK-P Nuutinen
17.7. klo 14KoskenharjuMiesten SuomensarjaImatran Palloveikot
18.7. klo 18KoskenharjuPoikien SuperpesisNapapiirin Pesis Team
21.7.YrttisuoC-tyttöjen aluesarjaJoMa Hakulinen & SoJy Marjuska
30.7. klo 14KoskenharjuMiesten SuomensarjaLahden Mailaveikot
31.7.YrttisuoD-tyttöjen aluesarja (pelisarja)IlU Holttinen & KiPa Parviainen
1.8. klo 18KoskenharjuPoikien SuperpesisKiteen Pallo -90
2.8. YrttisuoE-poikien aluesarja (kilpasarja)KPL Lonka & SoJy Komulainen & JoMa Piiroinen
3.8.YrttisuoF-poikien aluesarjaKiPa Kaksonen & JoMa Jussila (Kiri Kaakkolahti), JoMa Rautiainen & KiPa Laaksonen (Kiri Luoma)
6.8. YrttisuoF-poikien aluesarjaPuPe Perttula (Kiri Luoma & Kiri Kaakkolahti)
9.8. klo 18KoskenharjuMiesten SuomensarjaSiilinjärven Pesis
13.8. klo 14KoskenharjuC-poikien aluesarjaSumman Ponnistus
14.8. klo 14KoskenharjuMiesten SuomensarjaViinijärven Urheilijat
20.8.YrttisuoD-tyttöjen aluesarja (kilpasarja)PuPe Laakkonen & JoMa Härkönen
20.8. YrttisuoD-tyttöjen aluesarja (pelisarja)PuPe Laakkonen & JoMa Härkönen
27.8. YrttisuoC-poikien aluesarjaHelsingin Roihu
3.9. klo 14YrttisuoC-poikien aluesarjaEspoon Pesis