Kaikki ottelut (mukana vieras)

Tähän kootaan kaikki kesäkauden 2020 ottelut, kunhan  ne alkavat pääosin olla selvillä - ensimmäinen versio kesäkuun alkupuolella, joka sitten täydentyy kyllä kesän mittaan.

 

Ottelut junnuilla JKL:ssä 16.6 tilanne - voivat muuttua ja osa otteluista saattaa puuttua
päiväaikasarjavastustaja(t)kenttä
la 13.6.16Tyttöjen SuperNurmoHippos, JKL
su 14.6.14C-pojat SMJoMaYrttisuo, JKL
su 14.6.10D-pojat kilpasarjaturnausPupe, HP-K, KPLKoskenharju, JKL
ke 17.6.18C-p SMIPVImatra
ma 22.6.18Tyttöjen SuperPesäYsitHippos, JKL
ma 22.6.18Poikien SuperPöytyäPöytyä
ti 23.6.18Tyttöjen SuperTahkoHippos, JKL
ke 24.6.18E-pojatManse PpHippos, JKL
ke 24.6.18C-t SMAlajärviAlajärvi 
pe 26.6.18C-pojat SMKPLYrttisuo, JKL
la 27.6.12C-p kilpa Savo-karjalaKPL ja IPVKouvola
la 27.6.11D-pojat kilpaJoMa 07 ja JoMa 06Kouvola
la 27.6.10E-tytöt, Keskimaa aluesarjaKumuri, RuoPiYrttisuo, JKL
su 28.6.11D-pojat pelisarjaHP D-t, PK-P, YsitKoskenharju, JKL
su 28.6.11F-pojat aluesarjaRäpsä Et ja Ruopi EtHämeenkyrö
ma 29.6.18Poikien SuperVeteliHippos, JKL
ma 29.6.18Tyttöjen SuperMailajunioritKankaanpää
pe 3.7.14C-p etelän alue pelisarjaHyvinkääHyvinkää
pe 3.7.18C-tytöt SMSMJYrttisuo, JKL
la 4.7.10F-pojat aluesarjaManse ja RuopiRuovesi
su 5.7.11C-tytöt aluesarjaHP. JóMa, ViinijärviYrttisuo, JKL
su 5.7.14C-pojat aluesarja Etelä HPKoskenharju; Jkl
su 5.7.11E-tytötPupe, Sojy ja SiiPeKuopio
su 5.7.11D-pojat kilpa SiiPe ja SoJySiilinjärvi
ma 6.7.18Tyttöjen SuperSMJHippos, JKL
ti 7.7.1830E ja F pojat keskimaaE-t vs FpKahakatu
ti 7.7.18B-pojat SMAlajärviAlajärvi
ti 7.7.11D-pojat pelisarjaYsit ja HP D-tHamina
ke 8.7.18C-p SmKiteeKitee
pe 10.7.18C-t SMNurmoNurmo
la 11.7.12E-pojatTarmoHippos, JKL
la 11.7.11D-tytöt aluesarjaViinijärvi ja YsitYrttisuo, JKL
ma 13.7.18Poikien SuperManseHippos, JKL
ma 13.7.18Tyttöjen SuperRoihuHelsinki
ti 14.7.11C-tytöt Savo-KarjalaViU, HP, JoMaViinijärvi
ti 14.7.11D-pojat kilpaJoMa 07 ja JoMa 06 ja SoJyJoensuu
ti 14.7.1830Keskimaa Et ja FpEt ja FpKahakatu
ke 15.7.11D-pojat pelisarjaPK-P ja HP D-tVarkaus
to 16.7.18C-tytöt SMAlajärviYrttisuo, JKL
to 16.7.12C-p etelän alue pelisarjaKerava ja Hyvinkääkerava/hyvinkää
pe 17.7.18C-pojat SMIPVYrttisuo, JKL
la 18.7.10E-pojatRäpsä D-tytöt ja Ypa E-pvieraissa 
la 18.7.10D-tytöt aluesarjaJoman kaksi joukkuetta ja KPKJoensuu
su 19.7.10D-pojat kilpa aluesarjaKPL, SoJy, HP-K, JKL (kenttä auki)
su 19.7.12C-p Savo-Karjala kilpaJoensuu ja KipaJoensuu
ma 20.7.12Keskimaa Et ja FpManse ja Räpsävieraissa 
ti 21.7.18Tyttöjen SuperFeraHippos, JKL
ti 21.7.10D-tytöt aluesarjaSiiPe, ViUYrttisuo
ti 21.7.18C-p SmKPLKouvola
to 23.7.18Poikien SuperKankaanpääHippos, JKL
to 23.7.18C-tytöt SMHämeenkyröYrttisuo, JKL
pe 24.7.18C-tytöt SMSMJSeinäjoki
la 25.7.11D-pojat kilpaSiiPe ja PupeHaapajärvi
su 26.7.11D-tytöt aluesarjaKiPa ja SojyKitee
su 26.7.*12F-t pienpesisturnausalustava ja joukkueet aukiKahakatu
su 26.7.10E-tytöt aluesarjaViinijärvi, SoJy, SiiPe 1 ja 2Yrttisuo, JKL
su 26.7.12C-pojat Etelä pelisarjaJärvenpää ja KouvolaKoskenharju
ma 27.7.18Tyttöjen SuperTahkoHyvinkää
ma 27.7.18Poikien SuperTahkoHippos, JKL
ti 28.7.18C-pojat SMKiteeYrttisuo, JKL
ti 28.7.18C-tytöt SMRäpsäHämeenkyrö
ke 29.7.14C-p etelän alue pelisarjaKPL ja HpHamina
pe 31.7.18C-pojat SMJoMaJoensuu
la 1.8.11F-pojat aluesarjaKumuri ja Räpsä ja Et sekä FpHippos, JKL
la 1.8.10D-pojat pelisarjaPK-P ja IPVKoskenharju
la 1.8.10C-tytöt Savo-KarjalaHP, ViU, JoMaJoensuu
su 2.8.10E-tytötPupe ja ViUViinijärvi
su 2.8.10E-pojatRupi D-t ja Ikaalinen D-tvieraissa 
ma 3.8.18Nuorten Super pojatKPLKouvola
ma 3.8.18Tyttöjen SuperLMVLahti
ti 4.8.18C-tytöt SMNurmoYrttisuo, JKL
ke 5.8.17D-pojat kilpaKPLKouvola
la 8.8.12C-pojat Savo-Karjala kilpaKuopion kaksi joukkuettaKuopio
la 8.8.12G-p pienpesisturnausalustavaKahakatu
su 9.8.11Dpojat pelisarjaPK-P ja IPVVarkaus
su 9.8.10E-tytötPuPe ja SiiPeYrttisuo
la 15.8. voi olla Cp /Ct jatkoSMpeli Yrttisuo, JKL
la 15.8.10E-tytötSiipen kaksi joukkuettaSiilinjärvi
su 16.8.12C-p etelän alue pelisarjaJärvenpää ja EspooJärvenpää ja Espoo
su 16.8.12D-tytöt aluesarjaJoma ja KPKKajaani
ma 17.8.18Tyttöjen SuperHPHamina
la 22.8. - su 23.8. C-pojat SM-lopputurnaus12 joukkuettakaikki kentät JKL
su 30.8.13C-pojat aluesarja peliRoihu ja EspooKoskenharju
la 5.9.14C-p etelän alue pelisarjaKeravaKerava
su 6.9.11C-pojat aluesarja kilpaHP ja SoJyYrttisuo, JKL
su 20.9.14C-p etelän alue pelisarjaRoihuHelsinki