Kotipelit ja turnaukset

Tätä listaa täydennetään, kun esimerkiksi miesten piirisarja poikajoukkueillamme selviää ja B-poikien SM jatkopelit kesäkuussa selviävät

 

 

TOUKOKUU    
päiväkellosarjapaikkaottelu 
ma 6.5. 18B-pojat SMJKL (Hippos)Kiri-Kitee
     
su 12.5.13C-pojat SM-karsintaJKL (Yrttisuo)Kiri - Loimaa
ti 14.5.18C-tytöt SM-karsintaaJKL (Yrttisuo)Kirittäret - Ruovesi
pe 17.5.18B-pojat SMJKL (Hippos)Kiri-Siilinjärvi
     
la 18.5. D-tytöt Keskimaan Dt+Ep aluesarjaJKL (Yrttisuo)Räpsä Ep ja Manse Ep D-tytöillä vastassa
la 18.5 E-tytöt ja F-pojat Keskimaan Et+Fp aluesarjaJKL (Kahakatu)Kiri, Kirittäret ja Ruopi vastakkain
su 19.5.12 C-pojat aluesarjaJKL (Yrttisuo)Kiri. KPL ja JoMa Kirin pelit 12 ja 16
su 19.5.13Naisten SuomensarjaJKL (Hippos)

Kirittäret-Lapua

     
to 23.5.17.45D-tytöt ja E-pojat Keskimaan DT+Ep aluesarjaJKL(Yrttisuo)KiriEp - Kirittäret Dt
la 25.5.15Naisten SuomensarjaJKL (Hippos)Kirittäret-Siilinjärvi
     
la 25.5. PIENPELISARJAAKahakatuG ja F junnuja
     
su 26.5. E-tytöt ja F-pojat Keskimaan Et+Fp aluesarjaJKL (Hippos)Kiri, Kirittäret ja Tarmo
ma 27.5.18C-pojat SM-karsintaJKL (Yrttisuo)Kiri - Kankaanpää
     
     
     
KESÄKUU    
päiväkellosarjapaikkaottelu
su 2.6. D-pojat Keskimaa (pelisarja)JKL (Yrttisuo)Kiri, YPA ja Kumuri
     
ma 3.6.18C-tytöt SM-karsintaaJKL (Yrttisuo)Kirittäret- Jalasjärvi
     
pe 7.6.18C-tytöt SM-karsintaJKL (Yrttisuo)Kirittäret - Hämeenkyrö
la 8.6. D-tytöt ja E-pojat Keskimaan Dt+Ep aluesarjaJKL (?)Kiri, Kirittäret, YPA
la 8.6. D-pojat Savo-Karj. kilpas.JKL (Yrttisuo)Kiri, KPL ja SoJy
     
ti 11.6.18B-pojat SMJKL (Hippos)Kiri-Siilinjärvi
ke 12.6.18C-pojat SM-karsintaaJKL (Yrttisuo)Kiri - Manse
to 13.6.18Naisten SuomensarjaaJKL (Hippos)Kirittäret-Siilinjärvi
     
ti 18.6. Pienpelisarjaa???Kahakadulla 
     
pe 28.6.18C-pojat SM-karsintaaJKL (Yrttisuo)Kiri - Jokioinen
la 29.6.15Naisten SuomensarjaaJKL (Hippos)Kirittäret - JoMa
     
la 29.6. E-tytöt Keskimaan Et+Fp aluesarjaJKL (Kahakatu)Kirittäret, Kumuri, RuoPi
     
 
    
    
     
Heinäkuu    
     
     
to 4.7.18Naisten Suomen sarjaaJKL (Hippos)Kirittäret - Vimpeli
     
ti 9.7. Pienpelisarjaa (Todnäk.)JKL, Kahakatu 
to 11.7.10C-pojat aluesarjaJKL (Yrttisuo)Kiri, KPL, Tahko, IPV, Joma
     
la 20.7.15Naisten SuomensarjaJKL (Hippos)Kirittäret - Ilmajoki
su 21.7.12Naisten SuomensarjaJKL (Hippos)Kirittäret - SMJ
     
     
ELOKUU    
     
     
    o
su 4.8.10C-pojat aluesarjaJKL (Yrttisuo)Kiri, KPL, Tahko, IPV, Sojy
su 4.8. C-tytöt aluesarjaaJKL (Hippos)Kirittäret, Humppila ja Puhti
     
to 8.8.18Naisten Suomen sarjaJKL (Hippos)Kirittäret - Puijo
la 10.8. D-pojat Savo-Karj. kilpas.JKL (Yrttisuo)Kiri, KPL, IPV, Joma
la 10.8. tod.näk. PienpelisarjaaKahakatu 
su 11.8. D-pojat Savo-Karj. kilpas.JKL (Yrttisuo)Kiri, HP, SoJy ja Kipa
     
su 18.8.  D-tytöt Keskimaan Dt+Ep aluesarjaJKL (Yrttisuo)Kirittäret, Tarmo, Manse
     
la 24.8. tod.näk. pienpelisarjaaKahakatu 
     
     
     
Syyskuu